mieszkaj
świadomie
zamknij menu
23 marca 2020

JAKIE MIESZKANIA Z NASZEJ OFERTY WARTO WYBRAĆ I DLACZEGO?

JAKIE MIESZKANIA Z NASZEJ OFERTY WARTO WYBRAĆ I DLACZEGO?

 

Drugi etap osiedla Jasielska jest w trakcie realizacji. Z trzymiesięcznym wyprzedzeniem zakończyliśmy montaż budynków, a planowo pod koniec roku 2020 bloki zostaną oddane do użytku. Dla wszystkich zainteresowanych przedstawiamy propozycje najciekawszych mieszkań, które pozostały w naszej ofercie.

 

  1. Ostatnie 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem to idealne rozwiązanie dla rodziny 2+2. Usytuowane jest na parterze, z wystawą północno-zachodnią. W jego skład wchodzi salon z aneksem kuchennym oraz 3 pokoje, które w zależności od potrzeb mogą stać się sypialniami lub miejscem do pracy, do tego przestronny korytarz oraz łazienka.

 

 

  1. Również ostatnie mieszkanie z tarasem, usytuowane na czwartym piętrze od strony południowo-zachodniej. Na taras o powierzchni ponad 30m2 prowadzi wyjście z salonu z aneksem kuchennym. Ponadto w lokalu znajdują się 3 pokoje, które lokatorzy mogą zaaranżować według własnych potrzeb, i oczywiście łazienka. Jeden z pokoi posiada także wyjście na balkon. Ten lokal proponujemy zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i osób, które w mieszkaniu potrzebują więcej przestrzeni na przykład ze względu na domowe biuro.