mieszkaj
świadomie
zamknij menu
27 września 2019

TE MIESZKANIA SCHODZĄ JAK CIEPŁE BUŁECZKI!

 

Postanowiliśmy sprawdzić, które z mieszkań na Osiedlu #Jasielska nasi Klienci wybierają najchętniej. Jeśli myśleliście o którejś propozycji z poniższej listy – pośpieszcie się!

 

W chwili obecnej największy udział w sprzedaży II etapu mają trzy typy mieszkań:

  • Dwupokojowe o powierzchni ok. 38m2 –  salon połączony z aneksem kuchennym, oddzielna sypialnia oraz łazienka. To najszybciej sprzedające się mieszkania, charakteryzujące się dobrą ustawnością, a także atrakcyjną ceną. Polecamy je singlom oraz parom.
  • Trzypokojowe o powierzchni ok. 52m2 – salon połączony z aneksem kuchennym oraz dwa niezależne pokoje, które w zależności od potrzeb można zaaranżować jako sypialnie lub biuro. Te mieszkania polecamy szczególnie rodzinom 2+1 lub parom myślącym o  powiększeniu rodziny.
  • Mieszkania o powierzchni ok. 60/65m2 znajdujące się na parterze – do wyboru wersje 3- lub 4-pokojowe.
  • Do części mieszkań przynależy ogródek. Takie rozwiązanie proponujemy rodzinom z dziećmi lub pupilami, którym zależy na własnym kawałku zieleni.

Nasza inwestycja jest atrakcyjna także ze względu na położenie: w pobliżu znajdziecie Państwo jeziora Rusałka oraz Strzeszyńskie, a także Fort Poznań. W okolicy zlokalizowane są przystanki komunikacji miejskiej, zapewniający dogodny dojazd do centrum, a dla aktywnych ścieżki rowerowe. W drugim etapie inwestycji planowane jest również stworzenie stref wypoczynkowych i ekologicznego placu zabaw dla najmłodszych.

 

Wszystkich zainteresowanych ofertą zapraszamy do kontaktu biuro@jasielska.pl

Ładowanie: